پدال گاز لیفتراک برقی

پدال گاز لیفتراک برقی  مزایای استفاده از لیفتراک ها بر هیچکس پوشیده نیست. شما با استفاده از یک لیفتراک درجه یک مثل  پدال گاز لیفتراک برقی ، از صرف هزینه های گسترده برای استخدام نیرو های انسانی و خرید لیفتراک های پر هزینه و کم کاربرد جلوگیری کنید.

پدال گاز لیفتراک برقی با دارا بودن بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی در بین محصولات و استاکر های موجود در بازار ،به شما این امکان را می دهد که نهایت استفاده را از محصول خود ببرید.

وقتی که پدال گاز لیفتراک برقی شرکت ما را انتخاب می کنید می توانید یک محصول کامل و به صرفه را در اختیار داشته باشید. لیفتراک برقی با دارا بودن یک شاژر بسیار قوی این امکان را به شما می دهد که نهایت استفاده را از محصول خود ببرید.

لیفتراک برقی با توان موتور و باطری بسیار قوی مناسب برای فضاهائی است که نباید در آن ها هیچ گونه آلودگی و احتراقی صورت بپذیرد.انتخاب نوع باتری میزان ساعت کاری را تغییر می دهد.

پدال گاز لیفتراک برقی

تعمیر پدال لیفتراک برقی

طراحی دکل این لیفتراک به گونه ایست که راننده دید عالی نسبت به برداشت و بالابری بار را مطابق اصول ایمنی داشته باشد.

صندلی ارگونومیک این لیفتراک با تنظیمات و فنربندی موجب می شود. تا از خستگی و دردهای مفصلی پیشگیری نموده و سهولت در کار وی را ایجاد نماید.

مجهز به سیستم های ایمنی متعدد به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به لیفتراک و اپراتور می باشد.قابلیت نصب انواع دکل از ارتفاع حدود 3 الی 7متر را دارد.

قابلیت افزایش امکانات جانبی دستگاه از جمله انواع الحاقیه، تجهیزات ایمنی اضافه، تجهیزات مورد نیاز جهت بکار گیری دستگاه در شرایط خاص و همچنین آسایش بیشتر راننده را دارد.

امیدواریم اطلاعات کافی را از مطالب ذکر شده در متن بالا درباره پدال گاز لیفتراک برقی به دست آورده باشید در غیر این صورت با متخصصان ما در این زمینه در ارتباط باشید.