مولتی شارژر

مولتی شارژر

مولتی شارژرها شارژرهایی هستند که می توانند همزمان دو یا تعداد بیشتری باطری را شارژ کنند. این باطری برای مصرف کنندگانی مناسب است که نیاز دارند دستگاه خود را به صورت حرفه ای شارژ کنند.

قیمت یک مولتی شارژر نسبت به یک شارژر حرفه ای بسیار بالاتر است ولی صرفه جویی زیادی در زمان شما انجام خواهد داد. اهمیت شارژر در صنعت رادیو کنترل انکار ناپذیر است، با پیدایش باطری های ظرفیت بالا و فناوری بسیار بالای باطری های لیتوم پلیمر، اهمیت شارژرهایی که بتوانند انواع باطری را شارژ کنند بسیار قابل توجه است.

شرکت های تولید کننده ی باطری تلاش میکنند تا شارژرهایی با تنوع بیشتر و با قیمت مناسب تولید کنند و کیفیت شارژ باطری ها و در نتیجه طول عمر آن ها را افزایش دهند.

یک مولتی شارژر مناسب باید استابلایزر نیز باشد تا توان خروجی یا میزان ولتاژ و جریان نامی را به صورت ایزوله شده و پایدار به باطری در حال شارژ برساند و بتواند به بهترین نحوه باطری را تغذیه نماید، بنابراین اهمیت یک شارژر حرفه ای در بالا بردن عمر مفید باطری بسیار موثر است.

Multi_Voltage

معرفی انواع شارژر ها

 

شارژرهای USB

 

شارژرهای USB رایج ترین مدل شارژر می باشند ، در حال حاضر وسایل الکترونیکی از این نوع شارژر استفاده می کنند ، حجم کوچک ، قابل دسترس بودن پورت USB و از همه مهمتر استاندارد جهانی درگاه USB باعث شده تا این نوع از شارژرها بسیار مورد استقبال شرکت های تولید کننده لوازم الکترونیکی قرار بگیرد، شرکت های تولید کننده کواد کویتر نیز برای پرنده های سایز کوچک و متوسط تولید شده از این نوع شارژرها استفاده می نمایند ، مشخص است که به راحتی میتوانید برای شارژر باطری مولتی روتور خود از یک شارژر USB استفاده کنید.

شارژر باطری لیفتراک ، شارزر باطری استاکر برقی ، شارژر باطری انواع تجهیزات در سافکو با بهترین کیفیت و قیمت با تماس بگیرید.