مینی ریچتراک

مینی ریچتراک

مینی ریچتراک که با عنوان ریچتراک شناخته می شود، کاربرد زیادی در فروشگاه ها ی بزرگ دارد. این نوع از ریچتراک ها توانایی زیادی در حرکت و جابجایی دارند و اجسام را تا ارتفاع زیادی بلند می کند.

طراحی این دستگاه به گونه ای است که شامل چنگک ها برای بلند کردن اجسام و بارگیری محصولات با وزن های مختلف را دارد. مینی ریچ تراک ها دو مزیت عالی نسبت به سایر ریچ تراک ها دارند، هم دارای پایه های کمکی و هم قابل دسترس به مکان های مختلف می باشد.

جهت خرید انواع باطری لیفتراک شارژر لیفتراک و استاکر برقی میتوانید به سایت ما مراجعه فرمایید.

 

دسترسی به مکان های مختلف این امکان را به مینی ریچتراک ها می دهد که بتوانند وزنه ها را تا ارتفاع ده متری بالا ببرند. باطری ها و پایه های کمکی که در مینی ریچتراک ها وجود دارد باعث می شود که  که این دستگاه نیازی به وزنه های متعادل کننده برای بلند کردن بار نداشته باشد.

بعضی از تولید کنندگان مینی ریچتراک، در طراحی ماشین های خود یک کابین قرار می دهند، که امکان دید گسترده تری را برای راننده فراهم می کند، برخی دیگر هم از یک سایبان بلند و باز استفاده می کنند که دیگر نیازی به کابین مخصوص نیست.

همچنین بعضی از مینی ریچتراک ها به گونه ای طراحی شده که یک دوربین در قسمت حمل کننده ی چنگک قرار داده شده که می توانند تصاویر اطراف خود را ضبط کنند و این تصاویر را از طریق صفحه نمایشی که در کابین راننده قرارد دارد نمایش دهد تا بتواند به راننده در مسیر ها و جهت ها کمک کند.

این سیستم ها، هم از طریق بیسیم و هم از طریق کابل کار می کنند. مشخص است که دوربین هایی که از طریق کابل، تصاویر را به راننده نشان می دهد دقیق تر هستند زیرا در این روش خطای سیگنال وجود ندارد. مینی ریچتراک ها کاربرد فوق العاده ای در فضای داخلی دارند ولی برای فضاهای بیرون مناسب نیستند.