باطری لیفتراک گازوئیلی

باطری لیفتراک اصل چهار نوع اصلی لیفتراک وجود دارد: 1-لیفتراک دیزلی2- لیفتراک برقی 3-لیفتراک گازوییلی4- لیفتراک گازی که برای محیط های مختلف نیاز به لیفتراک های متنوعی هست.

لیفتراک در زبان لاتین به معنای شاخک است. شاخکی که در جلوی ماشین وجود دارد و می تواند وسایل را جا به جا کند.لیفتراک میتواند کالا را جا به جا و حمل کند. هر لیفتراک ظرفیت متفاوتی دارد. لیفتراک ها در اندازه های بسیار متفاوت ساخته می شوند اما شاخک های آن میتوانند بار را با برد بیشتری جا به جا کنند. این مدل باطری ها از سلول های دو ولتی تشکیل شده اند و در اکثر موارد در ولتاژ هایی مثل بیست و چهار ولت ، سی و شش ولت ، چهل و هشت ولت ، هفتادو دو ولت ، هشتاد ولت و دوتا چهل ولت و نیز در آمپر ساعت های گوناگون متشکل از 300 آمپر ساعت تا 1000 آمپر ساعت می باشند، عرضه می گردند .

 

نکته ای که بایست به آن توجه کرد این است که حتمن افرادی را به کارگیریم که بتوانند از لیفتراک استفاده درستی ببرند و چطور از آن نگهداری کنند انواع باطری لیفتراک برقی: باطری انواع لیفتراک برقی شامل: باطری لیفتراک برقی کوماتسو باطری لیفتراک برقی تویوتا باطری لیفتراک برقی سهند SAHAND و شارژر باطری آن باطری لیفتراک برقی آریا باطری لیفتراک برقی لینده LINDE باطری لیفتراک برقی اشتیل ESTILL باطری لیفتراک برقی سپاهان کلارک KLARCK باطری لیفتراک برقی تی سی ام TCM باطری لیفتراک برقی تی ام اس TMS باطری لیفتراک برقی نیسان NISSAN باطری لیفتراک برقی دوو DAEWOO باطری لیفتراک برقی دوسان DOOSAN باطری لیفتراک برقی فیات او ام FIAT-OM باطری لیفتراک برقی یونگ هاینریش JUNGHEINRICH باطری لیفتراک برقی بی تی BT باطری لیفتراک برقی یزد