باطری لیفتراک

 

از مهمترین بخش های لیفتراک برقی ، باطری لیفتراک می باشد. حال جهت بالا بردن کارایی این خانواده از لیفتراک ها شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد با در نظر گرفتن پارامترهای مهم از جمله آمپر باطری – طول عمر باطری – ابعاد باطری که بر اساس ولتاژ دستگاه با چینش سل های 2 ولتی در اندازه جعبه می باشد، از چندین شرکت معتبر آسیایی و اروپایی تولید کننده باطری لیفتراک اقدام به فروش نموده و هم اکنون از نظر کمیت و کیفیت با درصد بسیار بالا به نیاز مشتریان با قیمت مناسب پاسخگو می باشد.

همه باتری های لیفتراک برقی از سلول های 2 ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای 24 ولت، 36 ولت 48 ولت، 72 ولت، 80 ولت، دوبل 40 ولت، و در آمپرساعت های مختلف از 160 آمپر ساعت الی 1000 آمپر ساعت می باشند و نکته اساسی در کلیه باتری های لیفتراک این است که همگی مضربی از 2 ولت می باشند یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک 48 ولتی شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باتری لیفتراک 80 ولتی شامل چهل سلول دو ولتی می باشد.

باطری لیفتراک برقی

باطری ریچتراک

باطری سربی-اسیدی

باطری پالت تراک

باطری استاکر برقی

باطری ژله ای

باطری لیفتراک برقی سوسانگ

باطری لیفتراک برقی هیوندا

باطری لیفتراک برقی آریا

باطری لیفتراک برقی TMS (تسهیل ماشین)

 

باطری لیفتراک برقی یوهانریش

باطری لیفتراک برقی کوماتسو

باطری یدک کش om لیفتراک

باطری لیفتراک هلی

 

باطری لیفتراک برقی TOYOTA

لیفتراک برقی تویوتا تنها لیفتراک در دنیا میباشد که قادر است با دو نوع ولتاژ 36 و 48 ولت کار کند. باطری لیفتراک برقی تویوتا از 560 آمپر تا 1035 آمپر بوده که آن هم منوط به نوع ولتاژ استفاده در این دستگاه بستگی دارد.

باطری لیفتراک برقی Linde

 

باطری لیفتراک برقی سهند

باطری لیفتراک برقی DAEWOO

 

باطری لیفتراک برقی سپاهان

باطری لیفتراک برقی TCM