استاکر برقی تمام اتوماتیک

استاکر برقی تمام اتوماتیک در استاکر های تمام برقی  بیشتر از 1500 کیلو به بالا کاربرد دارد. که می توان به آن  اعتماد کرد و کار را به ان سپرد.

اما بیشتر شرکت های بزرگ و یا کار خانه داران از استاکر برقی نیم اتومات استفاده می کنند. زیرا  هم خرج نگه داری آن نسبت به تمام اتومات پایین تر است و راحتر کار کردن با آن و تمام افراد هم می توانند با آن کار کنند.

اما در استاکر برقی تمام اتوماتیک باید شرایط نگه داری و یک متخصص استاکر را همراهی کند زیرا ممکن با یه برنامه ریزی نادرست خسارت و صدمات جبران ناپذیری به بار و یا خود استاکر برقی وارد شود در استاکر های برقی که به سیستم هوشمند متصل است بایه برنامه ریزی دقیق کل کار را انجام می دهد.

خرید استاکر برقی اتوماتیک

استاکر برقی تمام اتوماتیک

استاکر برقی تمام اتوماتیک به این گونه نیست که برنامه رو بدین وخود استاکر انجام بدهد نه اینگونه نیست باید یک متخصص بالای سر ان باشد.  ودر طول مسیر یا بالابرد بار توسط استاکر قی حتما باید یه نفر بالای سر استاکر باشد تا کار به بهترین شکل انجام شود.

در استاکر های نیم برقی باید توجه داشت که حتما اوپراتور باید قسمتی از کار را انجام دهد و نسبت به استاکر برقی تمام اتوماتیک فرق می کند باید حتما اوپراتور قسمتی از کار را انجام دهد تا کار پیش برود.

نگهداری و مراقبت از استاکر برقی تمام اتوماتیک  هزینه بر تر از استاکر های معمولی است زیرا هر ماه باید چکاب کامل شود توسط متخصص بازدید شود استاکر تمام اتوماتیک خیلی بهتر  با دقت وظرافت زیادی کار را  انجام می دهد و اینکه کار کردن با آن بسیار راحت و بهتر است در خرید استاکر برقی تمام اتوماتیک  باید کارت گارانتی و دفترچه راهنمای آن را مطالعه شود تا بهترین شکل از استاکر اتوماتیک استفاده شود.

استاکر برقی اتوماتیک