استاکر بالابر برقی

استاکر بالابر برقی : ماشین های لیفتراک انواع مختلفی دارند. که یکی از مدل های پ کاربرد آن استاکر بالابر برقی نام دارد. استاکر بالابر برقی همان زیر مجموعه لیفتراک برقی محسوب می شوند. با این تفاوت که بار کم تری نسبت به لیفتراک برقی را می توانند حمل کنند.

در واقع ظرفیت باری آن ها کم تر از سایر لیفتراک برقی است. چنان چه به استاکر برقی توجه کنید متوجه می شوید که به طور کلی به دو دسته ی بزرگ استاکر برقی نفربر و معمولی تقسیم بندی شده اند که هر کدام کارایی مخصوص خودرادر صنعت و کارخانه ها دارند.

استاکر برقی نفربر

استاکر برقی نفربر همان طور که از اسمشان پیداست علاوه بر حمل و جا به جایی بار در اندازه های مختلف توانایی حمل اشخاص ( در واقع اپراتور دستگاه استاکر برقی ) را نیز دارند.

در قسمت پشتی این دستگاه ها محلی تعبیه شده که افراد بتواند در روی آن قرار گرفته و سوار بر استاکر برقی خود شوند. بار نیز توسط شاخک های بلندی که در جلوی دستگاه قرار دارد حمل و توسط اپراتور که در پشت دستگاه قرار دارد کنترل می شود.

استاکر برقی معمولی

استاکر برقی معمولی تا حدودی با استاکر برقی نفربر فرق دارد. به این صورت که در این استاکر برقی هیچ شخصی نمی تواند سوار بر استاکر برقی شود.

در واقع چنین جایی برای این کار در استاکر برقی تعبیه نشده است. افرادی که استاکر برقی را تحت کنترل دارند از راه دور و از طریق استفاده از ریموت کنترل، استاکر و بار های آن را به طور مستقیم کنترل می کنند.

سیستم حمل بار هر دو استاکر شبیه به هم است و فرق آن تنها در قسمت انتهایی آن است. که در معمولی به جای آن قسمت یک ریموت کنترل قرار داده شده است.

استاکر بالابر برقی